176 | VĚDMA
NEZNÁMÝ AUTOR
- hammer price: 1 000 CZK
final price: 1 000 CZK
20.8., 19:59 11833 1 000 CZK 20.8., 20:38 11833 1 000 CZK Olej na plátně, 25 x 35 cm, rámováno.